Prowadzisz serwis lub sklep GSM? Zobacz ofertę hurtowni Pro-link.eu i złóż zamówienie online

hurtownia gsm

Szukasz sprawdzonego dostawcy produktów GSM? Hurtownia Pro-link.eu specjalizuje się w dostawie wysokiej jakości asortymentu, a dla swoich stałych klientów ma atrakcyjne rabaty. Zobacz ofertę!

Hurtownia GSM Pro-link.eu

Pro-link.eu to hurtownia GSM, która specjalizuje się w prowadzeniu usług w ramach dostawy produktów GSM do odbiorców na terenie całego kraju.

Wieloletnie doświadczenie, współpraca z licznymi producentami oraz importerami spowodowała, że dzisiaj jest ona jednym z liderów w zaopatrzeniu sklepów, serwisów oraz innych firm GSM.

Oferta hurtowni Pro-link.eu

W ofercie hurtowni GSM Pro-link.eu można znaleźć szeroką gamę produktów dedykowanych do smartfonów oraz tabletów wielu marek. Ponadto firma prezentuje również szeroką gamę innych produktów elektronicznych oraz markowych akcesoriów i gadżetów.

Asortyment hurtowni Pro-link.eu

Karty pamięci, pendrive

Niezastąpione w zapisywaniu oraz w przenoszeniu danych – karty pamięci oraz pamięci przenośne typu pendrive dostępne w wielu wariantach pod kątem marki, typu oraz pojemności.

Ładowarki GSM, zasilanie

Ładowarki sieciowe przeznaczone, ładowarki bezprzewodowe – indukcyjne, ładowarki solarne, a także ładowarki samochodowe dedykowane do wielu typów smartfonów i tabletów.

Kable USB, kable audio

Niezbędne do podłączenia urządzeń – hurtownia Pro-link.eu oferuje kable wysokiej jakości w szerokiej gamie wariantów do każdego sprzętu.

Słuchawki, głośniki, urządzenia Bluetooth

Doskonałe do rozmów, słuchania muzyki, uczestniczenia w wirtualnych spotkaniach czy do grania w gry komputerowe.

Baterie, akumulatory

Wymienne baterie oraz akumulatory do różnych typów smartfonów oraz innych urządzeń. Dodatkowo oferta obejmuje baterie przenośne – power banki.

Uchwyty, stojaki

Praktyczne gadżety przeznaczone do przytrzymywania sprzętu, między innymi uchwyty samochodowe, uchwyty uniwersalne – stojaki, uchwyty przeznaczone do mocowania na tyle telefonu, uchwyty na rower.

Telefony GSM, smartfony

Sprzęt wielu marek, między innymi Alcatel, Maxcom, Kruger&Matz, Mobiola.

Smartwatch, zegarki, opaski

Razem z nimi korzystanie z telefonu jest jeszcze łatwiejsze. Doskonale sprawdzają się dla osób uprawiających sporty i nie tylko.

RTV, DVBT, multimedia, drony

Szeroka gama produktów jak markowe drony, konsole telewizyjne, smart TV box, uchwyty ścienne na telewizory, anteny telewizyjne, piloty telewizyjne, gadżety i zabawki.

Pokrowce, futerały

Zapewniają skuteczną ochronę dla telefonów oraz innego typu sprzętu. Dostępne w różnych wersjach, między innymi futerały skórzane, przezroczyste pokrowce, etui wykonane z elastycznych tworzyw sztucznych.

Hurtownia GSM – Pro-Link Sp. z o.o.

ul. Szarotek 2, 43-190 Mikołów

NIP: 5492444218, REGON: 36429027200000