Budowa domów jednorodzinnych w Kórniku – skorzystaj z profesjonalnej obsługi!

dom pokazowy

Planujesz wybudowanie domu w miejscowości Kórnik? Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow służy kompleksową pomocą w realizacji prac budowlanych. Poznaj dokładną ofertę firmy i sprawdź jej domy pokazowe!

Dlaczego warto wybrać Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow?

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow specjalizuje się w realizacji prac budowlanych już od ponad 15 lat. Zajmuje się ona wykonawstwem domów jednorodzinnych w stanie deweloperskim i od początku swojej działalności wykonała ich już ponad 200.

Firma działa przede wszystkim na terenie powiatów poznańskiego oraz średzkiego, między innymi w miejscowościach Kórnik, Środa Wielkopolska, Mosina, Komorniki i okolicznych.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow oferuje swoim klientom budowę domu jednorodzinnego w technologii tradycyjnie, na bazie nowoczesnych materiałów oraz energooszczędnych technologii dla maksymalnego komfortu i oszczędności.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow – odwiedź domy pokazowe

Firma wykonuje budowę na bazie dwóch projektów domów jednorodzinnych o metrażu 75 oraz 90 metrów kwadratowych. To proste, ale niezwykle funkcjonalne projekty, które pozwalają na dopasowanie układu wnętrza do indywidualnych wymagań klienta.

Z domami wybudowanymi przez Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow można zapoznać się na żywo – odwiedziny w domach pokazowych firmy pozwalają na dokładne zapoznanie się z ich konstrukcją oraz uzyskanie pełnej pomocy ze strony jej pracownika.

Podczas oglądania domów pokazowych pracownik może zaprezentować wykorzystane podczas budowy materiały oraz technologie, a także przedstawić możliwości personalizacji projektu zgodnie z życzeniem klienta.

Kompleksowa obsługa w Przedsiębiorstwie Budowlanym Iwanow

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow oferuje swoim klientom kompleksową obsługę w ramach wykonania domu na zamówienie.

Usługi firmy obejmują:

  • Zaprojektowanie domu i adaptację projektu zgodnie z życzeniem klienta,

  • Przygotowanie wyceny realizacji inwestycji,

  • Zajęcie się sprawami formalnymi, między innymi złożeniem dokumentów w urzędach,

  • Usługi geodezyjne prowadzone na placu budowy,

  • Dostarczenie materiałów budowlanych.

  • Budowę domu,

  • Nadzór nad pracami budowlanymi.

Ponadto Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow pomaga klientom w uzyskaniu finansowania na budowę domu jednorodzinnego. Współpracuje ono także z innymi firmami, między innymi wykonawcami instalacji, by zapewnić klientom pełną pomoc w ramach budowy domu.

Gdy chcesz skorzystać z obsługi jak budowa domu Kórnik – https://dom-pokazowy.pl/budowa-domu-kornik/ to jedna z lokalizacji, gdzie Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow zapewnia kompleksowe wsparcie dla swoich klientów. Wejdź już teraz na stronę firmy, zapoznaj się z jej pełną ofertą oraz umów się na odwiedzenie domów pokazowych!

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow

ul. Szczególna 38 62-023 Szczytniki

Tel.: +48 663 822 112 E-mail: biuro@dom-pokazowy.pl