Nauka angielskiego z native speakerem – kluczowe zalety

realny angielski

O konwersacjach z native’ami pisze się obecnie wiele, a konwersacje prowadzone przez osoby, dla których język angielski to język ojczysty, są niezwykle rozchwytywane. Zajęcia z native speakerem, pod okiem komunikatywnego nauczyciela, mogą dostarczyć uczniom wyjątkowe korzyści. Oto największe benefity kursu języka angielskiego z nativem.

Kurs angielskiego z nativem to lepszy wymowa

Obecnie niełatwo ustalić, ile akcentów jest w języku angielskim, ale jest ich już ponad paręset. Jak fascynuje Cię akcent Amerykanów, poszukaj native speakera z Stanów Zjednoczonych. Skoro Twoim marzeniem jest nabycie brytyjskiego akcentu, znajdź native’ów wywodzących się z Wysp Brytyjskich.

Z native speakerem podejmujesz ambitne wyzwania

Kiedy kurs angielskiego prowadzi polski nauczyciel, pokusa mówienia do niego w języku polskim jest ogromna. Angielski z native speakerem jest wyzwaniem i motywacją, która szybko zaczyna przynosić pozytywne efekty. Doświadczony native speaker orientuje się, jak naprowadzić Cię na właściwe sformułowanie.

Z nativem nabierasz pewności siebie

Ucząc się języka angielskiego przez zajęcia z nativem (szkoła angielskiego TalkBack oferuje zajęcia z nativem dla dorosłych) nieustannie urozmaicasz swój język. Konwersując z nativem doskonalisz swoje umiejętności w rzeczywistej sytuacji.

Native speaker przekazuje interesującą wiedzę

Konwersacje  o Twoich pasjach i zainteresowaniach mogą być wyraźnie krótszą, dodatkowo bardziej przyjemną drogą do językowego rozwoju. W dodatku nauka języka jest o wiele łatwiejsza, kiedy poznajesz, że Twój lektor jest interesującym człowiekiem, z którym masz kilka wspólnych tematów.

Kurs angielskiego z native speakerem to styczność z realnym angielskim

Im bardziej naturalny jest język, z którym masz kontakt, tym szybciej zrealizujesz swój plan. Język angielski z native speakerem to rodzaj nauki, w której prowokujesz rzeczywistą sytuację rozmowy i możesz w czasie rzeczywistym poprawiać błędy.