Drinkbar na wesele w plenerze – czy to możliwe?

wesele w plenerze

Wiele par decyduje się obecnie na wesela plenerowe, które doskonale sprawdzają się letnią porą. Czy w takim przypadku można zdecydować się również na zamówienie drinkbaru?

Drinkbar na wesele plenerowe – czy można go zamówić?

Tak, drinkbar na wesele – https://mobilni-barmani.pl/barman-na-wesele-cena/ również może być wykorzystany wtedy, gdy przyjęcie będzie odbywało się na zewnątrz. Gdy zatem planuje się swoje przyjęcie w ogrodzie przy domu, w parku przy restauracji czy też w innym miejscu pod chmurką, można również zdecydować się na barmana z drinkbarem.

Stosowane podczas takiej usługi bary są mobilne i można rozstawić je w praktycznie każdym miejscu, dlatego też bardzo dobrze nadają się one również na przyjęcia plenerowe. Dzięki temu można sprawić, że przyjęcie będzie jeszcze ciekawsze i zapewni świetną zabawę dla zaproszonych gości.

Jak działają drinkbary na weselach?

Zamawiając usługę typu drinkbar na wesele, otrzymuje się dostęp do baru mobilnego, w którym barman przygotowuje uzgodnione wcześniej drinki. Można wtedy wybrać menu, które będzie obejmowało określone rodzaje drinków, co pozwoli również na dobranie odpowiednich alkoholi. Im będzie ich więcej, tym koszty drinkbaru będą wyższe.

Dodatkowo drinkbar na wesele może również być połączony z usługą dodatkową jak pokaz barmański. Podczas takiego pokazu barman prezentuje swoje wyjątkowe umiejętności w zakresie akrobatycznych sztuczek przy przygotowywaniu drinków, dlatego też przyciągają one od razu uwagę.

W przypadku, gdy wesele ma być przeznaczone dla większej liczby osób, wtedy drinkbar na wesele może być obsługiwany przez dwóch barmanów jednocześnie, aby goście nie musieli długo czekać na swoje drinki. Podczas mniejszych przyjęć zamawia się drinkbar z jednym barmanem.

Jakie są koszty barmana na wesele?

Aby zamówić drinkbar na wesele, trzeba przeznaczyć na ten cel od około 2000 do 3000 złotych. Cena będzie zależała głównie od czynników jak liczba drinków na gościa, czas obsługi, liczba barmanów. Trzeba też pamiętać o tym, by sprawdzić, jak wygląda kwestia płatności za alkohole.

Warto sprawdzić różne oferty firm prowadzących obsługę tego typu na weselach, aby porównać ze sobą ich propozycje, zobaczyć więcej informacji dotyczących ich menu, obsługi, wyglądu baru mobilnego. Te wszystkie dane można znaleźć w internecie.

Wobec tego drinkbar na wesele to bardzo dobry wybór wtedy, gdy chce się zapewnić gościom dostęp do wielu wyśmienitych drinków podczas przyjęcia. Wtedy za ich przygotowanie będzie odpowiadać barman. To świetny wybór również na wesele odbywające się w plenerze!