Czym oklejać sklepowe szyby wystawiennicze?

szyby sklepowe

Duża przestrzeń na oknach sklepu stanowi doskonałe miejsce na prezentację swojego lokalu i przyciągnięcie wzroku przechodniów. Warto wykorzystać szyby wystawiennicze do umieszczenia na nich logo, hasła promocyjnego czy aktualnie dostępnej oferty, na którą może zwrócić uwagę potencjalny Klient przechodzący np. obok.

Oklejanie szyb folią jako dobry sposób na reklamę sklepu

Oklejanie folią to skuteczny i funkcjonalny sposób na prezentacje swojego lokalu i jego oferty. Folia jest łatwa w montażu i można umieścić na niej wiele promocyjnych form graficznych, które na dużym tle witryny sklepowej będą skutecznie zwracać uwagę. Ponadto taka folia jest łatwa w wymianie, co jest szczególnie przydatne przy ciągle zmieniających się ofertach handlowych. Dlatego oklejanie witryn sklepowych może być doskonałym sposobem nie tylko na prezentacje sklepu, ale na bieżące informowanie o aktualnych okazjach czy promocjach. Profesjonalne usługi świadczy pracownia reklamy LogArt, która oferuje nowoczesne rozwiązania i wysokiej jakości materiały reklamowe. Szyba wystawiennicza oklejona folią daje pole do umieszczenia ciekawych aplikacji graficznych i haseł, a przy tym jest dobrze widoczna nawet z daleka, co pozytywnie wpływa na przyciąganie uwagi przechodniów.

Oklejanie szyb wystawienniczych – jaka technika sprawdzi się najlepiej?

Jednym z popularnych materiałów wybieranych do oklejania witryn jest dziurkowana folia One Way Vision, która umożliwia widok z pomieszczenia na zewnątrz i przepuszcza około 50% promieni światła. Dzięki temu sklep nie jest całkowicie zaciemniony, a jego wnętrze jest odpowiednio zasłonięte. Innym chętnie wybieranym rozwiązaniem jest oklejanie szyb wystawienniczych specjalistyczną folią, która pozwala uzyskać efekt mrożonego szkła i bardzo dobrze rozprasza światło. Jest to także rozwiązanie niezwykłe pod względem estetycznym i dzięki swojej oryginalności z łatwością przyciąga wzrok potencjalnych Klientów. Wśród produktów tego typu, popularnym modelem jest również folia mleczna, która wyróżnia się delikatną estetyką i eleganckim, nienachalnym wyglądem. Skutecznie osłania przed światłem i zapewnia prywatność we wnętrzu, a jednocześnie stanowi efektywną reklamę i dekorację.