Reklamowe latarki z nadrukiem – zamów je dla swojej firmy!

gadzety

Szukasz pomysłów na praktyczne gadżety reklamowe dla swojej firmy? Postaw na te, które zawsze warto mieć pod ręką, by dzięki temu tworzyć pozytywny wizerunek swojego biznesu. Do tej kategorii zaliczają się również latarki z nadrukiem. Sprawdź ich główne rodzaje i dowiedz się, jak je zamówić!

Kiedy warto zamówić latarki z logo firmy?

Latarki to bardzo praktyczne gadżety, które warto mieć w swoim domu. Sprawdzą się także w samochodzie lub nawet w torebce, aby mieć zawsze dostęp do światła, gdy tylko będzie ono potrzebne.

Ze względu na swoje praktyczne zastosowanie latarki z nadrukiem są obecnie tak popularnym gadżetem reklamowym wśród firm, dlatego na jego zakup decyduje się wielu przedsiębiorców.

Latarki z logo mają uniwersalne zastosowanie i tak naprawdę mogą być podarunkiem reklamowym od każdej firmy. Chętnie wybierane są jako prezenty dla klientów oraz dla kontrahentów, dodawane są do zamówień, można wygrać je w konkursach. Również przekazywane są pracownikom.

Rodzaje latarek reklamowych – co wybrać?

Producenci gadżetów reklamowych oferują latarki z nadrukiem w wielu wariantach do wyboru, dlatego też można dobrać je do własnych wymagań i budżetu. Wśród dostępnych typów latarek z logo znajdują się poniższe:

  • Latarki standardowe – wyróżniają się wysoką mocą świetlną, mają uniwersalne zastosowanie.
  • Breloki z latarkami – miniaturowe latarki, które można dopiąć do kluczy lub nosić w torebce, aby mieć je zawsze przy sobie.
  • Latarki solarne – wyposażone są w panele solarne, które pozwalają na ich ładowanie promieniami słonecznymi.
  • Latarki samochodowe – praktycznie latarki awaryjne, które mogą przydać się podczas awarii pojazdu, wypadków. Może być wyposażona w dodatkowe akcesoria, na przykład w przecinak do pasów oraz w bolec do wybijania szyb.
  • Długopisy z latarką – latarki zamontowane w długopisach, które pełnią dzięki temu dwie funkcje jednocześnie.
  • Latarka na głowę – czołówka, sprawdza się podczas uprawiania sportów, ale również w trakcie prac domowych.
  • Lampki rowerowe – lampki doskonałe na rower, ale również mogą one dłużyć jako lampki ręczne.

Gdzie zamawiać latarki z logo firmy?

Aktualnie latarki z nadrukiem są oferowane przez wiele firm, które mogą wykonać je na zamówienie klientów zgodnie z dostarczonym projektem graficznym.

Najczęściej na latarkach reklamowych umieszczane jest logo firmy, natomiast mogą być to także inne informacje, na przykład jej nazwa, adres strony internetowej czy informacje o wydarzeniu, z okazji którego prezenty tego typu były rozdawane.