Produkcja wywrotek – jakie warianty można zamówić?

wywrotki produkcja

Bez wytrzymałych, pojemnych i sprawnych wywrotek trudno sobie wyobrazić pracę w budownictwie, rolnictwie, transporcie i wielu gałęziach przemysłu. Aby wywrotka sprawdzała się idealnie, warto wybrać auto, które będzie idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Najlepsza będzie więc wywrotka na indywidualne zamówienie.

Produkcja wywrotek na zamówienie pozwala stworzyć pojazd, który będzie sprawdzał się w konkretnych warunkach. Już na etapie projektu bierze się pod uwagę między innymi to, do czego wywrotka będzie wykorzystywana w swojej codziennej pracy. A zastosowanie jest ogromne – w wywrotkach można przewozić materiały płynne, sypkie, a także w kawałkach. W pracach budowlanych są doskonałe do przewożenia piasku, gruzu czy innych materiałów. W rolnictwie są powszechnie wykorzystywane do przewożenia dużych ilości płodów rolnych.

Jakie są rodzaje wywrotek?

Osoby niezwiązane z branżą transportową czy budowlaną zapewne stwierdzą, że wszystkie wywrotki są do siebie podobne. Okazuje się, że w rzeczywistości jest inaczej. W zależności od przeznaczenia i ładowności wywrotki można podzielić na ciężkie, półciężkie, lekkie, a także ultralekkie. Do wyboru są również pojazdy jednoosiowe lub dwuosiowe. Można też wyróżnić wywrotki w zależności od sposobu zsypywania – do wyboru mamy wywrotki trójstronne, z których można zsypywać przewożone produkty na obie strony oraz do tyłu. Innym rodzajem są wywrotki tylnozsypowe – podnoszą się wyłącznie w jednym kierunku, do tyłu.

Gdzie kupować sprawdzone wywrotki?

Zakup wywrotki to spora inwestycja, dlatego niektórzy inwestorzy decydują się na kupno samochodu używanego. Pod względem finansowym może być to dobre rozwiązanie, nigdy jednak nie ma pewności, jak mocno wyeksploatowany jest pojazd, który właśnie kupujemy. Aby zapewnić ciągłość pracy w firmie budowlanej czy transportowej, zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie kupno nowej wywrotki, zaprojektowanej na zamówienie. W ofercie Cargocar Polska można znaleźć szeroki wybór wywrotek w różnych wersjach i modelach. Wszystkie są trwałe, wytrzymałe, mają niską masę własną i dużą ładowność – z pewnością będą służyć sprawnie i bezawaryjnie przez długi czas.