meble na wymiar

Jakie meble na wymiar wybrać do pokoju na poddaszu?

Pokoje na poddaszach charakteryzują specyficzne skosy, przez które dopasowanie typowych mebli ze sklepu stanowi pewien problem. Okazuje się, że nie wszystkie gatunki szaf możemy zaaranżować w takiej przestrzeni, ponieważ po ustawieniu za meblami zostanie zbyt wiele niezagospodarowanej przestrzeni, a całość projektu zaprezentuje się mało praktycznie. Aby wydobyć z pokoju na poddaszu wszystkie najmocniejsze strony, nadać mu wyrazu i funkcjonalności – konieczne są odpowiednio dobrane meble na wymiar. Najlepszym wykonawcą i dostawcą w tej sytuacji będzie producent Kaja-Meble. To właśnie dzięki specjalistom z firmy Kaja Meble każde poddasze zmieni się w bajkowy zakątek!

Meble na wymiar – pomysłowa przestrzeń na strychu

Efektowne i przygotowane specjalnie z myślą o wieloletniej eksploatacji meble na wymiar stają się ozdoba każdego poddasza dzięki swojej unikalnej, modułowej strukturze. Złożone z najlepszych gatunkowo płyt drewnianych, wypełniają ściśle wszystkie przestrzenie o nietypowych wymiarach, z pozoru ograniczonych właśnie dachowymi skosami. Prostota i funkcjonalność różnorodnych półek i regałów umożliwia stworzenie przytulnej przestrzeni nie tylko w formie pokoju do mieszkania, ale również gabinetu do pracy. Wiele pomieszczeń biurowych znajduje się na poddaszach, więc tak także niezbędna jest analiza projektowa oraz właściwy dobór mebli wraz z zabudowami. Dzięki konsultacjom ze specjalistami spod marki Kaja Meble w przestrzeniach dotkniętych skosami dachowymi można zaprojektować eleganckie i szybkie w montażu meble na wymiar w postaci szaf. O przestronnej garderobie na poddaszu, gdzie przechowywać można wszystkie ubrania, marzy co trzecia Polka. Przesuwane szafy wnękowe wkomponowane w przestrzeń poddasza to optymalne rozwiązanie, jeśli chcemy wykorzystać każdy zakątek miejsca o nietypowych elementach konstrukcyjnych. Zmniejsza się wolna przestrzeń, ale to nie szkodzi, ponieważ dzięki szafie wnękowej na wymiar zyskujemy strefę przechowywania, gdzie po umieszczeniu wielu ważnych dla nas przedmiotów istnieje jeszcze dodatkowa rezerwa wolnego miejsca.

Meble na wymiar – dopasuj każdy szczegół

Kupując meble na wymiar ze sklepu Kaja Meble, warto także skupić się na doborze właściwych dodatków, dzięki którym nasz pokój lub gabinet zachowa jednakową linię estetyczną. Jeśli nasze meble na wymiar zostały utrzymane w tonacji jasnej, koniecznie trzeba zadbać o to, by barwa wewnętrznych parapetów oraz listew podłogowych była odcieniem jak najbardziej zbliżona do danej struktury mebla. Wybierane meble na wymiar zyskują dodatkową elegancję oraz blask, jeśli ich unikalny wygląd podkreślimy obecnością lustra. Rozwiązania lustrzane w przestrzeni przynoszą wiele korzyści, przede wszystkim powiększają ją optycznie. Meble Kaja oferują pomysłowe aranżacje luster w zestawach, gdzie cała powierzchnia drzwi od szaf może być pokryta szklaną taflą. Dzięki temu nie musimy montować dodatkowego lustra na ścianie w pokoju. No i przed każdym wyjściem widzimy siebie w pełnej okazałości, co z pewnością spodoba się większości Pań.

Polecane

Noże do mulczera leśnego – co warto o nich wiedzieć?

redakcja serwisu

Plac rekreacyjny przy domu. Jak do dobrze aranżować?

redakcja serwisu

Prezent na urodziny dla wędkarza – w co zainwestować?

redakcja serwisu