Chcesz zmniejszyć optycznie biust? Biustonosze Minimizer są dla Ciebie!

lekkie tkaniny

Nie wszystkie kobiety z dużym biustem lubią eksponować swoje piersi – właśnie z myślą o nich powstał specjalny model biustonoszy Minimizerów. To doskonałe rozwiązanie, które odciąża nieco kręgosłup i ramiona, pozytywnie wpływ ana prawidłową postawę, a dodatkowo zakrywa i optycznie nieco zmniejsza rozmiar piersi. Tego typu biustonosze są bardzo popularne wśród pań, które preferują skromniejszy ubiór lub wolą postawić na pełen komfort, którego klasyczne staniki czasem nie zapewniają. Dzisiaj przyjrzymy się temu bliżej i odpowiemy na pytanie, kto powinien zdecydować się na biustonosze Minimizer!

Jak działają biustonosze Minimizer?

Biustonosze zmniejszające optycznie biust, są przede wszystkim nieco inną konstrukcję, dzięki której lepiej trzymają ciężkie, duże piersi. Biustonosze Minimizer mają grube ramiączka oraz przez zabudowaną górę, nieco spłaszczają biust, przez co wydaje się mniejszy. Dobrze sprawdzi się więc na bardziej oficjalne, ale także okazje, wymagające zachowania taktu i odpowiedniego stroju takie jak np. pogrzeb, czy wyniosła uroczystość rodzinna. Są też wygodną opcją dla pań, które nie przepadają za mocno wyeksponowanym biustem. Staniki minimizery są wykonane z mocnych, lecz przewiewnych i lekkich tkanin. Zasada działania przypomina nieco bieliznę wyszczuplającą, ale nie ogranicza ruchów i nie daje nieprzyjemnego uczucia ściskania.

Doskonałe efekty widoczne od razu!

Biustonosze minimizer zapewniają solidne podtrzymanie i modelowanie. Poleca się je również kobietom, u których wielkość biustu powoduje już dolegliwości bólowe. Bielizna bowiem powinna być przede wszystkim komfortowa, a ten krój biustonosza pozwala na noszenie go do każdej stylizacji. Grube ramiączka pozwolą na uniknięcie otarć i ran, które są częstą zmorą kobiet z obfitym biustem. Dobre podparcie na dole, oraz miseczka, która pozwala na zmniejszenie piersi, nawet o jeden rozmiar sprawiają, że wiele użytkowniczek zakochała się w takich modelach kształtujących.

Wygodne ramiączka

Budowa ramiączek zapewnia użytkowniczce pełny komfort. Biustonosze Minimizer są tak skrojone, aby ramiączka trzymały ciężar biustu, a także nie zsuwały się podczas ruchu. Sprawdzą się więc nie tylko na co dzień, ale także podczas imprezy tanecznej, czy wysiłku fizycznego. Biustonosze dla pań z większymi piersiami powinny również zapewnić podparcie po bokach. Dodatkowo wiele modeli posiada ramiączka dodatkowo poszerzone na ramionach dla jeszcze większego komfortu noszenia i zmniejszenia ryzyka obtarć.