Torebki na lato 2020

Tegoroczne lato w torebkowych trendach maluje się bardzo kolorowo. Niektóre z modeli zaskakują zarówno formą, jak i barwami, niemniej prezentują się naprawdę wyjątkowo i oryginalnie. Nie ma więc powodów do tego, aby bać się zabawy konwencją. Im bardziej charakterystycznie i nonszalancko, tym lepiej. Na jakie torebki postawić więc w tym sezonie? Podpowiadamy.

Torebki na lato 2020 pod znakiem różu

Róż kojarzy się głównie z małymi dziewczynkami, które kochają jego barwę we wszystkich możliwych odcieniach. Tym razem wkroczył on dumnie na światowe wybiegi i zdobi bardzo dużo modeli torebek – od tych dedykowanych wieczorowym wyjściom, po te, po które idealnie jest sięgnąć i zestawić z codzienną stylizacją. Ten dziewczęcy, wręcz bajkowy look świetnie podkreśla zarówno pastelowe ubrania, jak również utrzymane w bardzo mocnych tonacjach. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, że świetnie komponuje się z nieśmiertelną klasyką w postaci bieli, czerni czy też beżu. Do odważnych świat należy, więc róż jak najbardziej w takie podejście do stylizacji wpisuje się idealnie.

Zabawa formą

Idealnym rozwiązaniem na lato jest także stawianie na przezroczyste torebki lub nerki. Zarówno pierwsze, jak i drugie modele dodadzą stylizacji lekkości. Bardzo oryginalne, a przy tym wykonane niezwykle starannie można znaleźć w kolekcji torebek Elisabetta Franchi. Jej projekty charakteryzuje wyjątkowe podejście do kobiet. Podkreślanie tego, że są one zarówno szykowne, ale również niebanalne. Kochają życie w każdym jego aspekcie i nie boją się podchodzić do niego w sposób odważny. Torebki przezroczyste w wydaniu Elisabetty Franchi stanowią synonim wygody, który okraszony jest zarówno praktycznością, jak i niebanalną zabawą konwencją. Z kolei nerki mają swój styl – można je z powodzeniem zestawić ze sportową stylizacją, jak i w połączeniu łańcuszkowym paskiem także śmiało połączyć ją ze zwiewną sukienką, jak również eleganckim garniturem.

Torebki o kolistym kształcie

Dawno nie widziane wracają do łask. Torebki o kolistym kształcie, bo o nich mowa święcą triumfy w kolekcjach wielu światowej klasy projektantów. Dodają stylizacji szyku obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Świetnie podkreślają codzienny look, ale równie dobrze pasują do podkreślenia wieczorowej małej czarnej. Modne są zarówno w wersji mini, jak i dużej, niemal bagażowej. To na jaki typ się zdecydujemy, zależy już tylko od naszych indywidualnych preferencji. Co do koloru – nie ma żadnych ograniczeń, chociaż najczęściej model ten pojawia się w wersji czarnej.