Prada – torebki, na punkcie których świat oszalał

torebka

Prada to marka, która przyzwyczaiła nas do swojej wyjątkowości. Wyjątkowe wzornictwo, świetna jakość materiałów i projekty, którymi inspiruje się wielu, innych producentów na całym świecie sprawiają, że ekskluzywne torebki damskie – https://b-luxury.pl/kobiety/torebki.html tej firmy przyciągają uwagę już od lat i powszechnie uważane są za najlepsze.

Torebki Prada – co w nich takiego wyjątkowego?

Torebki Prada to obiekt pożądania wielu kobiet – niezależnie od wieku, czy miejsca, w którym żyją. Nie powinno to dziwić. Marka już od lat promowana jest jako synonim ekskluzywności i wysokiej jakości. Za promocją stoją oczywiście również fakty. W produkcji swoich torebek Prada wykorzystuje wyłącznie wysokiej klasy, odpowiednio wyselekcjonowane materiały. Sama produkcja podlega bardzo ścisłej kontroli, dzięki czemu każdy produkt jest perfekcyjny i idealnie spełnia oczekiwania. W początkach swojej działalności marka wykorzystywała przede wszystkim naturalną skórę. Jednak prawdziwą sławę przyniosło jej coś zupełnie innego. Największą popularność ten włoski producent galanterii zyskał, wypuszczając na rynek torebki wykonane w stu procentach z materiałów syntetycznych. Współcześnie oferta firmy charakteryzuje się wielką różnorodnością. Wśród torebek znaleźć można produkty w każdym niemal kroju – od wygodnych toreb do użytku codziennego, do torebek kopertówek w rozmiarze mini, które mogą być doskonałym uzupełnienie formalnego stroju, czy wieczorowej kreacji. Nie bez znaczenia jest też fakt, że dla Prady projektuje obecnie nie byle kto. Wśród projektantów zaangażowanych w tworzenie torebek z kolejnych serii znaleźć można najważniejsze nazwiska świata mody. To wszystko razem sprawia, że Prada stała się marką niezwykłą. Posiadanie jednej z jej torebek jest synonimem luksusu, a czasem postrzegane jest również jako jeden z wyznaczników statusu społecznego.

Marka Prada – co warto o niej wiedzieć?

Włoski dom mody Prada to firma z historią. Jego początki sięgają drugiej dekady XX wieku, kiedy to bracia Mario i Martino Prada otworzyli w mediolańskiej Galerii Króla Wiktora Emanuela III swój sklep z ekskluzywnymi, głównie importowanymi z Anglii wyrobami skórzanymi – głównie kuframi i torebkami. Ze względu na jakość sprzedawanych przez siebie produktów szybko zdobyli uznanie i sławę. Przyjeżdżali do nich arystokraci i przemysłowcy z całej niemal Europy. W pewnym momencie stali się również oficjalnymi dostawcami galanterii skórzanej dla włoskiej rodziny królewskiej. Później firma przechodziła na kolejne pokolenia rodziny. Prawdziwą, międzynarodową i trwającą do dzisiaj sławę zdobyła jednak w latach siedemdziesiątych. Od tego czasu torebki Prada zdobywały liczne nagrody, a asortyment firmy powiększył się o szereg innych produktów.