Drewniane pudełka na obrączki – na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

pudelko na obraczki

Para młoda chciałaby, aby dzień ślubu i wesela był dniem podniosłym i udanym, pod każdym względem. Stąd też tyle przygotowań i dążenie do tego, by w ten dzień wszystko było dopięte na ostatni guzik. Suknia ślubna, wystrój kościoła i sali weselnej, a także wszystkie dodatki muszą ze sobą współgrać.

Pudełko na obrączki – podkreśl znaczenie ślubnej przysięgi

Niezależnie od tego czy ślubna ceremonia odbywa się w kościele czy Urzędzie Stanu Cywilnego, jej najważniejszym momentem jest złożenie przysięgi. Po tym następuje wsunięcie obrączki na palec ukochanej/ukochanego. Nic więc dziwnego, że młoda para chce, aby obrączki prezentowały się wyjątkowo w tym wyjątkowym dniu. Drewniane pudełka na obrączki są w stanie pięknie je wyeksponować i dodatkowo stanowią wyjątkową dekorację ślubnej ceremonii. Pudełko pięknie prezentuje się na zdjęciach, które pozwolą uchwycić szczęśliwe chwile na zawsze. Dodatkowo drewniane pudełko na obrączki może być wspaniałą pamiątką na całe życie. Będzie stanowiło idealne miejsce do przechowywania biżuterii. Dzięki temu każdego dnia, będzie można powracać pamięcią do tej niezapomnianej chwili.

Pudełko na obrączki – jakie wybrać?

Wybór pudełka na obrączki zależy od stylu i klimatu ślubu i wesela. Kreatywna Pracownia Tadam przygotuje pudełko zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta, dopasowując je do stylistyki wesela. Najważniejszą zasadą, przy wyborze pudełka na obrączki, jest spójność. Jeśli wesele utrzymane jest w rustykalnym stylu, wówczas dobrze sprawdzi się pudełko z jasnego drewna, wypełnione mchem, na którym zostaną ułożone obrączki. Ozdobne imiona młodych i data ślubu podkreślą wyjątkowość chwili.

Jeżeli na ślubie i weselu będzie królować lawenda, złoto, srebro czy czerwień, warto kolorystycznie dopasować pudełko na obrączki do motywu przewodniego całej uroczystości. Dobrze dobrane dodatki pozwolą zbudować niesamowity klimat na ślubie i oczarują gości. W pudełku oprócz obrączek, mogą znaleźć się zdjęcia pary młodej czy elementy charakterystyczne dla ich wspólnej pasji.